slub i akcesoria
Przed ślubem

Kartka ślubna handmade – gdzie ją kupić?

Sezon ślubny w pełni. Chcąc sprawić radość nowożeńcom, warto nie tylko dobrze bawić się w dniu ich uroczystości, ale także wręczyć im pamiątkowy upominek. Świetnym dodatkiem do niego jest kartka ślubna. Rynek oferuje różnego rodzaju wyroby papiernicze, które świetnie nadadzą się jako forma podziękowania czy wyrażenia szacunku. Gdzie kupić oryginalną kartkę na ślub?

Kartka ślubna – istotny dodatek do prezentu

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. To nie tylko moment przyjęcia kluczowego dla osób wierzących sakramentu, ale także możliwość spotkania się z najbliższymi, którym na co dzień często trudno poświęcić czas. Udając się na ważne wydarzenie, warto dać wyraz swoim emocjom poprzez przekazanie parze młodej kilku słów podziękowania. W ferworze stresu i zabawy mogą oni jednak nie spamiętać wypowiedzianych przez gości życzeń. W tej sytuacji z pomocą przychodzi kartka ślubna. To nie tylko świetna pamiątka, ale także sposób na wyrażenie wdzięczności i zatrzymanie życzeń na wiele lat. Nie ma nic przyjemniejszego niż powrót do zapisków gości przy okazji kolejnych rocznic ślubu.

Karta ślubna to także dobry dodatek do prezentu. Często trudno jest na nim napisać, kto go wręczył. Nowożeńcy nie będą pamiętać, z czyich rąk go odebrali. Podpisane w kartce życzenia dołączone do prezentu szybko im przypomną o konkretnym gościu. Kartka ślubna nie musi być jednak uzupełnieniem ślubnego upominku. Jeśli państwo młodzi chcą tego dnia otrzymać w prezencie wyłącznie pieniądze, a nie gadżety do kuchni czy inne akcesoria domowe, tym bardziej warto zdecydować się na elegancką i dającą się zapamiętać kartkę ślubną.

Kartka ślubna – postaw na rękodzieło!

Wśród bogatej oferty kartek ślubnych dostępnych w sklepach, na szczególną uwagę zasługują kartki ślubne robione ręcznie. Dlaczego? Wyglądają bardziej elegancko niż drukowane kartki z gotowymi życzeniami. Są oryginalne i ponadczasowe. Wysokiej jakości rękodzieło dostępne jest w sklepie Artyferia. To internetowa platforma do sprzedaży produktów handmade, której asortyment jest bardzo szeroki.

zaproszenie slubne

Jedną z kategorii w Artyferia.pl są kartki ślubne robione ręcznie. Nie muszą się one kojarzyć tylko ze stonowanymi, naturalnymi kolorami i prostotą. W kolekcji kartek ślubnych znajdują się zarówno proste wyroby o delikatnym zdobieniu, jak i kolorowe, przyciągające wzrok produkcje. Możesz sięgnąć po kartkę papierową lub życzenia umieszczone w drewnianym pudełku. Ta forma prezentowa będzie nie tylko świetną pamiątką, ale również ozdobą. Kartki tworzone są z niezwykłą starannością i pasją. Dają gwarancję wyjątkowości.

Artyferia oferuje różne opcje prezentowe, aby każdy klient z łatwością znalazł produkt idealnie wpisujący się w klimat uroczystości zaślubin. Prócz niebanalnego dodatku do prezentu ślubnego kupisz w sklepie także ozdoby do domu (makramy, lampy, dywany), biżuterię czy ubrania (koszulki, czapki, bluzy, swetry, chusty). Wszystkie produkty robione są ręcznie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że są unikatowe i niedostępne w punktach masowej sprzedaży.

You may also like...

Dodaj komentarz