zbędne kilogramy
Przed ślubem

Dieta online – idealne rozwiązanie dla przyszłej Panny Młodej. Do kogo się zgłosić?

Dieta to bardzo popularny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Problem w tym, że szalejąca pandemia niejednokrotnie uniemożliwia nam umówienie się na wizytę w gabinecie dietetyka. W takich sytuacjach warto skorzystać z konsultacji dietetycznych on-line. Do kogo warto się zgłosić w tej kwestii?

Dieta online – podstawy

Wielu dietetyków w dobie pandemii i kolejnych lockdownów przeniosło swoje działalności do Internetu. E-konsultacje to bowiem również bardzo przystępna forma udzielania porad dietetycznych. Kompetentny specjalista w dziedzinie dietetyki z pewnością w pierwszej kolejności zechce przeprowadzić z nami wywiad żywieniowo-medyczny mający na celu pomoc w ustaleniu indywidualnych warunków diety zgodnych z potrzebami naszego organizmu. To bardzo ważne by nasz organizm przez cały okres diety otrzymywał zbalansowaną ilość witamin i substancji odżywczych. Taka ankieta może zostać przesłana nam w postaci papierowej, elektronicznej, bądź też może zostać przeprowadzona w formie wideorozmowy.

Inspiracją do napisania artykułu była strona go-diet.pl.

Jadłospis i ruch to podstawa

Gdy już wypełniona ankieta będzie w rękach dietetyka, z pewnością przygotuje on dla nas odpowiednio dobrany pod kątem naszych predyspozycji plan żywieniowy. Ponadto dietetyk postara się, by owa dieta była dla nas smaczna i byśmy nie zniechęcali się do jej stosowania. To bardzo ważne, bo źle dobrane posiłki mogą bardzo szybko zniechęcić nas do przestrzegania zaleceń. Ponadto dobry dietetyk pomoże nam także zadbać o naszą aktywność fizyczną. Coraz częściej zdarza się bowiem, że wraz z planami żywieniowymi otrzymujemy także rekomendacje w zakresie ewentualnych sugerowanych ćwiczeń mających nam pomóc w zgubieniu zbędnych kilogramów. Aktywność fizyczna jest bowiem niezwykle ważna, prawda? Dietetycy mogą rozliczać się z nami w ujęciu miesięcznym, bądź w postaci subskrypcyjnej – najczęściej to od nas zależy sposób w jaki będziemy płacić naszym mentorom.

Dajcie koniecznie znać w komentarzach czy korzystaliście z usług dietetyków w formie on-line!

You may also like...

Dodaj komentarz