prezent slubny
Wiadomości

Prezenty na ślub – co wręczyć Młodej Parze na ich najważniejszym wydarzeniu?

Ślub jest formalną ceremonią połączenia dwóch osób, których miłość zdążyła dopaść już znacznie wcześniej. Większość par organizuje z tej okazji uroczystość na dużą liczbę gości, zwieńczoną późniejszą imprezą trwającą do samego rana. Nie da się ukryć, iż będąc zaproszonym na takie wydarzenie, nie wypada przyjść z pustymi rękami.

Większość ludzi zastanawia się, jaki prezent wybrać dla Pary Młodej, aby sprawić im przyjemność na kolejne, wspólne dni. Oprócz najczęściej uwzględnianych pieniędzy w kopercie, zaleca się jeszcze zakup swego rodzaju dodatku. Odpowiedź na pytanie dotyczące jego doboru jest prostsza niż się wydaje. Poniżej postaramy się wskazać kilka pomysłów na prezent, którym uda się zaskoczyć zakochanych, a przy tym zagwarantować im masę radości. Zapraszamy!

Funkcjonalne prezenty – świetny pomysł dla nowożeńców

Każdy człowiek lubi dostać coś, co z pewnością przyda mu się w późniejszym życiu. Wybór prezentu z serii funkcjonalnych okaże się więc znakomitym rozwiązaniem, szczególnie dla osób bliżej powiązanych z Parą Młodą. Do takich może należeć bez wątpienia sprzęt RTV i AGD. Wkroczenie na nową drogę życia często wiąże się z przeprowadzką do nowych miejsc. Urządzenia pełniące funkcję wyposażenia wnętrz, jak chociażby kuchni czy łazienki okażą się znakomitą opcją dla nowożeńców. Warto jednak przez zakupem takiego prezentu skontaktować się z najbliższą rodziną i upewnić, czy aby na pewno istnieje potrzeba zakupu określonych sprzętów.

prezent slubny

Słodkości i alkohole na wspólne dni

Bardzo często Para Młoda, tuż po zakończeniu ceremonii ślubnej spędza najbliższe dni na wracaniu wspomnieniami do tego jakże cudownego wydarzenia. Przeglądając zdjęcia i czytając życzenia, najlepiej mieć do tego kieliszek dobrego wina i kilka słodkości.

Goście weselni decydujący się na wręczenie pieniędzy, powinni dodatkowo zaopatrzyć się w kosze prezentowe z alkoholem. To rozwiązanie bardzo estetyczne, a przy tym uwzględniające wszystkie produkty wybrane przez osobę zamawiającą. Taki kosz można zazwyczaj wypełnić butelką dobrego wina, słodkościami, kawą, herbatą czy nawet przetworami. Dodatkowo, to spora oszczędność czasu niewymagająca praktycznie żadnej ingerencji osoby kupującej. Chcąc samemu stworzyć taki kosz, cena okazałaby się bardzo podobna, a pracy byłoby znacznie więcej.

Prezenty pozostawiające wspomnienia

Kolejną z opcji są podarunki, których młode małżeństwo z pewnością nie zapomni. Mowa tutaj o różnego rodzaju kuponach i bonach na różne atrakcje, o jakich nikt bez okazji nawet by nie pomyślał. Chodzi tutaj o poślubny lot balonem, szybowcem czy nawet bilet na wymarzoną wycieczkę. Do tego ostatniego, jak i do podróży poślubnej przydadzą się solidne walizki. O ich zakupie również warto pomyśleć w kontekście prezentu na ślub, a pakiet wycieczka plus walizki od większej części rodziny, może stanowić świetny obraz dla Pary Młodej. Warto zastanowić się szerzej nad wyborem podarunku na tę okazję – będzie to w końcu wspaniała pamiątka dla nowożeńców na całe życie.

You may also like...

Dodaj komentarz