weselne konfetti
Wesele

Konfetti na wesele zamiast ryżu? Świetny pomysł!

Czasy się zmieniają, a w raz z nimi zmienia się nieco także i tradycja. Szczególne innowacje możemy zauważyć w odniesieniu do organizowania wesel. Dawniej, Młode Pary przy wyjściu z kościoła obsypywane były ziarenkami ryżu lub drobnymi monetami. Zgodnie z zakorzenioną w naszym społeczeństwie przekonaniem, miało im to przynieść szczęście oraz bogactwo. Niemniej jednak Młode Pary coraz chętniej stawiają na nowoczesność. Z tego też powodu to właśnie konfetti na wesele cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego więc warto się na nie zdecydować?

Konfetti na wesele świetną alternatywą dla ziarenek ryżu

Konfetti na wesele z powodzeniem może zastąpić ziarenka ryżu, a także monety, którymi tradycyjne obsypuje się parę przy wyjściu z kościoła. Rozwiązanie to, ma bowiem wiele zalet. Do najważniejszych z nich można zaliczyć:

• konfetti znacznie łatwiej będzie można sprzątnąć po zakończeniu ceremonii;

• mieniące się różnymi kolorami konfetti na wesele potrafi wykreować imponujące efekty;

• skorzystanie z tuby z konfetti doda całemu wydarzeniu jeszcze większej spektakularności.

Konfetti na wesele wcale nie musi być nudne! Do tej pory zwykle kojarzyliśmy je z niewielkimi, okrągłymi drobinkami. Obecnie jednak można stawiać na konfetti na wesele w kształcie urokliwych serduszek czy gwiazdek. Co więcej, można również wybierać większe lub mniejsze rozmiary. Wspomnianej już wystrzelenie konfetti z tuby, daje niesamowite efekty.

Konfetti na wesele jako idealne tło dla fotografii ślubnych

Konfetti na wesele spełnia idealnie swoja rolę ozdobną. Dodaje spektakularności w momencie, kiedy Młoda Para opuszcza kościół. Niemniej jednak warto podkreślić, że konfetti na wesele może być także świetnym tłem dla fotografii ślubnych. Wystarczy rozrzucić je lub wystrzelić z tuby w momencie wykonywania zdjęcia. Taka fotografia ślubna z całą pewnością będzie maksymalnie wyjątkowa i niezapomniana.

Konfetti na wesele? Rozsypmy je na weselnym stole!

Konfetti na wesele może się również świetnie sprawdzić jako dekoracja weselnego stołu. Jeśli Młode Pary chcą jedynie postawić na nowoczesność i ponadczasową estetykę, wówczas śmiało mogą skorzystać z konfetti. Wystarczy jedynie wybrać konfetti na wesele w odpowiednim kształcie i dość dużym rozmiarze, a następnie artystycznie rozsypać je na weselnym stole. Taka dekoracja z pewnością przykuje uwagę każdego gościa weselnego i zapadnie mu w pamięć. Najlepiej sprawdzają się metaliczne drobinki w kolorze złotym lub srebrnym, gdyż dodają całemu stołowi większej spektakularności.

You may also like...

Dodaj komentarz