Auto do ślubu
Wiadomości

Jakim autem jechać do ślubu?

Ślub to wyjątkowy dzień, w którym wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie inaczej jest z przyjazdem przyszłych nowożeńców na miejsce uroczystości, z czym wiąże się wybór odpowiedniego auta. Pary Młode mają wiele możliwości, zaczynając od wynajmu limuzyny, a kończąc na przejażdżce zabytkowym samochodem z dawnej epoki.

Wynajem auta do ślubu

Wypożyczalnie samochodów na stałe znalazły swoje miejsce w branży ślubnej. Najlepiej, gdy w samochodzie znajduje się tylko przyszli Państwo Młodzi. Jeśli jednak dodatkowym pasażerem będzie dziecko lub świadkowie, to trzeba pamiętać o tym, wybierając auto do ślubu.

Jaki kolor powinien mieć samochód ślubny? Tak naprawdę to kwestia indywidualna, chociaż do najczęściej wybieranych należą bez wątpienia czarny, biały, srebrny metalik, czerwony i granat. Ciekawy efekt osiągniemy dopasowując kolor karoserii do dodatków, np. kwiatów lub biżuterii.

Wynajmując samochód warto również skorzystać z usług kierowcy. Stres przed ślubem jest rzeczą normalną, więc lepiej jechać wygodnie jako pasażer niż siedzieć za kółkiem. Ponadto wypożyczalnie nie zawsze udostępniają swoje pojazdy bez kierowcy, co dotyczy szczególnie drogich i zabytkowych aut.

Luksusowy samochód

Mercedes klasy S, Volvo S90, BMW 7, czy nawet Chrysler lub Rolls-Royce – to tylko niektóre luksusowe samochody, pojawiające się przed kościołem bądź urzędem. Takie auta wybierają zwykle Pary Młode, które chcą dodać wydarzeniu odrobiny prestiżu oraz cenią komfort i wygodę jazdy. Będąc w temacie samochodów ekskluzywnych, nie można zapomnieć też o możliwości wynajmu limuzyny.

Samochód zabytkowy

Równie elegancją opcją, co samochód luksusowy, ale jednak zgoła inną od niej jest auto zabytkowe. Pojazd retro robi wrażenie, tym bardziej gdy jest dopasowany do stylu, w jakim utrzymany jest ślub. Wybór oczywiście jest szeroki. Można zdecydować się na Cadillaca DeVille, Austina Princess, Nestora Baron, Lincolna, czy przedstawiciela polskiej motoryzacji – Syrenę lub kultowego Fiata 125p.

Auto sportowe

Przyjazd na ślub autem sportowym to gratka dla miłośników drogich, charakterystycznych i szybkich samochodów – Ferrari F430, Lamborghini Gallardo, Porsche Carrera, Jaguar XK8, Camaro, czy Audi R8. Trzeba jednak pamiętać, że w takich pojazdach jest zwykle mniej miejsca dla pasażerów. Szeroka suknia ślubna może zatem wykluczyć wybór auta sportowego.

You may also like...

Dodaj komentarz