podroz poslubna
Wiadomości

Podróż poślubna dla aktywnych – zaplanuj niezapomniany wyjazd

Przygotowania do ślubu są intensywnym czasem w życiu nowożeńców. Ogromna ilość obowiązków związanych z zorganizowanie tego wyjątkowego dnia dla niektórych może okazać się bardzo wyczerpująca.  Dlatego też doskonałym czasem zarówno na wypoczynek jak i na możliwość celebrowania wejścia na nową drogę życia jest podróż poślubna. Warto, zatem podczas planowania dnia ślubu nie zapomnieć o zaplanowaniu wspólnego miesiąca miodowego

Coś dla wielbicieli nietypowych wrażeń

 Większość par decyduje się na wyjazd do ciepłych krajów. Takie rozwiązanie jest doskonałym pomysłem dla osób, które cenią sobie wypoczynek i relaks na plaży w promieniach słońca. Warto jednak pamiętać, że wybór tego typu relaksu nie dla każdego jest oczywisty. Dla par, które prowadzą aktywne życie spędzenie całego dnia na plaży może okazać się zmarnowaniem czasu. W związku z tym, jakie rozwiązania mogłyby okazać się najlepsze dla par, które są miłośnikami nietypowych rozwiązań?

Na narty nawet latem

Dla miłośników aktywnego trybu życia ciekawym wyborem może okazać się wyjazd w Alpy.  Jest to doskonałe miejsce dla osób, które kochają zimowe sporty. Dzięki temu, że w Alpach zima trwa cały rok nowożeńcy nie muszą planować wyjazdu na konkretną porę roku. Zarówno latem jak i zimą mogą cieszyć się stokami pokrytymi śniegiem a tym samym aktywnie spędzić czas podczas zjazdów. Taki wyjazd jest z pewnością nietypowym rozwiązaniem. Dodatkowo na pary decydujące się na tego typu wyjazd, podczas drogi na stok czeka wiele dodatkowych atrakcji takich jak przejazd kolejką czy niezapomniane widoki

Wspinaczki dla głodnych emocji

Kolejnym rozwiązaniem na nietypową podróż poślubną może okazać się wyjazd do krajów Skandynawii. Dla nowożeńców, którzy są zwolennikami wycieczek górskich i wspinaczek doskonałym rozwiązaniem może okazać się wyjazd do Norwegii. Niezwykłe widoki i słynne szlaki górskie takie jak Trolltunga czy Preikestolen to tylko nieliczne z atrakcji, które czekają na miłośników wspinaczek górskich. Nowożeńcy decydujący się na tego typu podróż poślubną z pewnością znajdą miejsca dostoswane to ich poziomu zaawansowania w tego typu wyprawach. Jeśli para zdecyduje się na bardzo ekstremalne wspinaczki warto zaopatrzyć się w wyspecjalizowany sprzęt, który jest niezbędnym elementem w tego typu wyprawach.

Atrakcje wodne

Dla nowożeńców, którzy zdążyli już zarezerwować wakacje w ciepłych krajach jednak wciąż zastanawiają się czy jest to dobre rozwiązanie mamy koło ratunkowe. Ciekawą i nietypową atrakcją może okazać się wakeboarding. Jeśli wasz pakiet wakacyjny nie posiada tego typu atrakcji, warto zorganizować je samemu w własnym zakresie. W takiej sytuacji zalecamy zaopatrzyć swój wakacyjny bagaż o akcesoria wakeboard, które dostępne są w sklepach Decathlon. Istotnym plusem jest to, że na znacznej części plaż można spotkać firmy, które oferują wypożyczenie łodzi lub skorzystanie z specjalnego wyciągu. Gwarantujemy, że to połączenie snowboardingu i surfingu z pewnością sprawi, że wyjazd zostanie zaliczony do tych niezapomnianych a wakeboarding stanie się wakacyjną tradycją.

Dla każdego podróż poślubna kojarzy się z czymś innym. Jeśli nowożeńcy posiadają nietypowe zainteresowania warto wykorzystać ten czas na realizowaniu własnych pasji. Podczas wyboru celu podróży warto dowiedzieć się jakie atrakcje czekają na nas na miejscu, aby w pełni móc wykorzystać ten wyjątkowy czas. 

You may also like...

Dodaj komentarz