Najmodniejsze motywy przewodnie na weselach
Wiadomości Wesele

Najmodniejsze motywy przewodnie na weselach

Zorganizowanie przyjęcia ślubnego nie należy do najłatwiejszych zadań. Każda para młoda stara się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Warto sprawić, aby ten najważniejszy dzień w życiu był dobrze zapamiętany nie tylko przez samych zainteresowanych, ale również przez gości weselnych. Coraz więcej par młodych decyduje się na stworzenie niepowtarzalnego klimatu nie tylko w kościele czy w urzędzie stanu cywilnego, ale również na sali weselnej. Dlatego też wybierają odpowiedni motyw przewodni, który odpowiada ich osobowościom czy zmysłowi estetycznemu.

Jeśli Wy również marzycie o niezapomnianej nocy w niepowtarzalnej scenerii, wybierzcie jeden styl, który będzie wspólnym mianownikiem ubioru pary młodej, wystroju sali weselnej, a nawet stylistyki zaproszeń ślubnych. Podpowiadamy Wam, co będzie modne przez najbliższych kilkanaście miesięcy.

Kolorowy zawrót głowy

Wiele par jako motyw przewodni wybiera jeden kolor, który dominuje w dekoracjach czy elementach garderoby ślubnej. Panie młode często nalegają na nieco stonowane, pastelowe kolory.

Od kilku sezonów modne są akcenty w kolorze pudrowego różu, jak również wrzosowego fioletu. W myśl tej kolorystyki, przyszłe panny młode dobierają dodatki w subtelnych odcieniach, które są doskonałym dopełnieniem bieli sukni ślubnej. Pan młody również może nieco zaszaleć i wybrać krawat lub muchę w korespondencyjnym kolorze. Jeśli chodzi o wystrój sali weselnej, można zastosować serwetki, wstęgi dekoracyjne czy kwiaty na stołach właśnie w kolorze przewodnim.

Najmodniejsze motywy przewodnie na weselach

W 2020 roku niezwykle modne będzie ciekawe połączenie złota i miedzi. Należy jednak uważać, aby nie uzyskać efektu „bogactwa i przepychu”. W przypadku stroju pary młodej, przyszła żona może pozwolić sobie na biżuterię w złotym kolorze. Do łask wracają różnego rodzaju tiary czy diademy, często zastępujące welony czy wianki. Z kolei pan młody może postawić na złote spinki do mankietów i krawata. Na sali warto postawić na dekoracje w efektownym, miedzianym kolorze. Sztućce, zastawa stołowa, serwetki czy świeczniki – możliwości są nieograniczone.

Najmodniejsze motywy przewodnie na weselach

Hitem ostatnich miesięcy są mocne, głębokie odcienie czerwieni o fioletu. Bordowe dodatki kontrastujące z dominującą bielą doskonale przełamują tradycyjne konwencje stonowanych wystrojów sal weselnych. Przyszłe panny młode coraz częściej sięgają po bukiety ślubne skomponowane z kwiatów w głębokim odcieniu bordo czy śliwki, które stanowią efektowne uzupełnienie sukni ślubnej. Można pójść jeszcze dalej i zdecydować się na wianek z kwiatów w podobnej kolorystyce. Na sali weselnej, warto postawić na ciemne akcenty w postaci kokard, wstęg, jak również kwiatów.

Drewniane wykończenia w modzie

Jeśli nie jesteście przekonani co do wyboru jednego, konkretnego koloru przewodniego, warto postawić na konkretną fakturę. Drewno od kilku sezonów cieszy się niezwykłą popularnością. Pary młode „polubiły się” z tym bardzo uniwersalnym materiałem, który można łączyć z wieloma wariantami kolorystycznymi. Co prawda strój panny młodej musi obejść się bez drewnianego akcentu, jednak od kilku sezonów panowie upodobali sobie drewniane muchy. Ten niezwykle oryginalny element męskiej garderoby stał się prawdziwym hitem mody ślubnej. Drewniany moty może się również pojawić na zaproszeniach ślubnych, co nada im nieco bardziej luźnego charakteru.

Klasyka zawsze w modzie

Jeśli żadne z powyższych wariantów Was nie przekonują, warto zdecydować się na tradycyjny wystrój. W niemal każdym przypadku sprawdzi się klasyczna biel, obecna zarówno w kościele, jak i na sali weselnej. Biała suknia, białe kwiaty, białe dekoracje- ponadczasowe, monochromatyczne połączenie to gwarancja elegancji i dobrego gustu.

You may also like...

Dodaj komentarz