ksiega gosci
Wesele

Księgi gości weselnych sentymentalną pamiątką dla pary młodej

Podczas przygotowań weselnych, młoda para musi pamiętać o kilku ważnych szczegółach. Oprócz wyboru ubrania na tę wyjątkową uroczystość, sali weselnej czy też dekoracji, musi ona zdecydować się także na wybór odpowiedniej księgi gości weselnych. Wśród produktów można wyróżnić egzemplarze, które doskonale wkomponują się w motyw rustykalnego wesela oraz przyjęcia zorganizowanego w klimacie boho, na przykład w plenerze. Wśród produktów cieszących się dużą popularnością można wyróżnić klasyczne egzemplarze w białej odsłonie ze złotymi napisami czy też produkty, które idealnie wpiszą się w klimaty vintage.

Księga dla gości weselnych zdobiona ornamentami i efektownymi grafikami miłosnymi

Księgi gości weselnych zdobione są kwiatowymi ornamentami, napisami „LOVE” czy też grafikami w kształcie serca. Mogą one posiadać także zdobienie w postaci eleganckiej wstążki i perłowej klamry. Produkty różnią się od siebie wielkością, kolorystyką oraz ilością stron do zapisania. Warto pamiętać o tym, że księgi gości weselnych posiadają bardzo często specjalne miejsce na personalizację. Co ważne, goście na perłowych kartkach mogą napisać swoje osobiste życzenia, wkleić tam zdjęcia, gdyż ilość stron jest na tyle duża, aby każdy mógł oddać swój podpis. Z pewnością można stwierdzić, iż księga gości weselnych urozmaica każde przyjęcie i nadaje mu również wyjątkowego, sentymentalnego charakteru. Księgi są projektowane w bardzo ekskluzywnej odsłonie dzięki czemu można mieć pewność, że wpiszą się one idealnie w weselną aranżację. Warto również dodać, że będzie to bardzo szczególne dla pary młodej, która nawet kilka lat po zorganizowaniu przyjęcia weselnego będzie mogła powrócić do tych ważnych wydarzeń, właśnie dzięki czytaniu życzeń z tej księgi.

Pamiątkowe księgi do wpisywania życzeń

Księga gości weselnych stanowi obowiązkowy punkt każdej uroczystości ślubnej. Wszyscy goście zarówno rodzina jak i przyjaciele będą mogli w tym miejscu umieścić swoje osobiste życzenia. Oryginalna oprawa bogata w zdobienia z pewnością doskonale wkomponuje się w stylistykę ślubną i weselne trendy. W obecnych trendach weselnych, oprócz standardowych ksiąg, dużą popularnością cieszą się także produkty drewniane, które zawierają w sobie zestaw 50 białych serc do wypisania przez gości. W zależności od preferowanego stylu, upodobań można zdecydować się klasyczną księgę bądź drewniany egzemplarz z sercami. Z całą pewnością goście bardzo chętnie wypełnią księgi, wypisując tam ręcznie osobiste życzenia dla młodej pary.

You may also like...

Dodaj komentarz