dekoracje slubne
Wesele

Girlandy balonowe – idealne dekoracje na przyjęcia

Żadna impreza nie może się obyć bez odpowiednich dekoracji, a girlandy balonowe sprawdzą się w tym przypadku najlepiej. Obecnie jednak nie spotkamy już na salach weselnych czy domówkach gumowych kul w tandetnych kolorach. Dzisiaj są to misterne kompozycje, które bywają prawdziwą ozdobą przestrzeni.

Balony w nowej odsłonie

Jeszcze kilka lat temu balony mogliśmy oglądać jedynie w postaci prostych splotów wiszących pod sufitem. Nie różniły się one wielkością i kształtem, a całość była nieco tandetna. Teraz girlanda balonowa, którą możemy zamówić w sieci to prawdziwe dzieło sztuki. Taka konstrukcja zazwyczaj składa się z kilkudziesięciu gumowych kul w różnych rozmiarach oraz barwach. Dzięki temu całość stanowi niebanalną rzeźbę. Do takiego gotowego zestawu możemy dodać także balony tematyczne, czyli numerki oznaczające kolejne urodziny czy rocznicę lub wersję przeznaczoną dla nowożeńców. W każdej odsłonie nowoczesne girlandy balonowe sprawdzą się doskonale i będą fantastyczną, kolorową dekoracją podkreślająca rangę wydarzenia.

Kiedy warto zainwestować w balonowe dzieło sztuki

Balony to dobry pomysł na dekorację towarzyszącą imprezie w domu lub w wynajętym lokalu. Jest to opcja zdecydowanie tańsza niż kwiaty, tiulowe pompony lub lampiony. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by girlandy balonowe łączyć z innymi elementami ozdobnymi. Kompozycja z gumowych kul może tworzyć portal wejściowy na przyjęcie, ale dobrze zda egzamin także jako ładny akcent za plecami pary młodej bądź małżeństwa obchodzącego kolejną rocznicę ślubu. Pamiętajmy też, że takie latające cudeńka kochają dzieci, dlatego w przypadku maluchów warto zainwestować w girlandę balonową wypełnioną helem. Po urodzinach, komunii albo chrzcinach każdy uczestnik imprezy będzie mógł zabrać ze sobą kawałek dekoracji, dzięki czemu otrzyma pamiątkę po doskonałej zabawie w gronie rówieśników. Weźmy jednak pod uwagę, że stworzenie takiej ozdoby nie jest proste, dlatego dobrze jest zdać się na fachowców, którzy z niepozornych, gumowych elementów potrafią stworzyć bajkową kompozycję.

Kolorowe, kojarzące się z dzieciństwem girlandy balonowe są najlepszym sposobem na udekorowanie sali weselnej lub domowego salonu, w którym urządzimy imprezę urodzinową. Niezależnie od wieku, każdy lubi balony. Produkty tego typu, które obecnie znajdziemy w sklepach, w niczym nie przypominają koszmarków z końcówki ubiegłego wieku. Dlatego balony dzisiaj mogą być piękną, gustowną ozdobą w odcieniu starego złota, perłowej bieli lub nawet głębokiej czerni.

You may also like...

Dodaj komentarz