bukiet slubny
Moda ślubna

Jakie kwiaty wybierać na bukiety ślubne?

Bukiet ślubny musi pasować nie tylko do całościowej aranżacji w tym wyjątkowym dniu. Musi on zostać także dopasowany do charakteru Panny Młodej. Tym bardziej że każde kwiaty niosą ze sobą jakieś przesłanie.

Bukiety ślubne – najczęściej pojawiające się kwiaty

Dekoracje sali weselnej w Sandomierzu oraz bukiet, który kobieta trzyma w ręce, muszą do siebie nawiązywać. Wyróżnić można kilka kwiatów, jakie najczęściej wykorzystuje się do ułożenia dekoracji i bukietu. Mowa tutaj o:

  • amarylis – pomimo tego, że ich cena nie należy do niskich, chętnie wykorzystuje się je w bukietach. Najczęściej wykorzystuje się je w odcieniach pomarańczu i jasnego różu.
  • dalie – symbol radości i serdeczności. Chętnie wybierane ze względu na niską cenę.
  • eustoma – kremowe, różowe lub białe. Oznaczają one niewinność. Czasem wykorzystuje się je w odcieniach zieleni i fioletu.
  • frezja – w kolorze bieli, fioletu, różowe, kremowe.Oznaczają one delikatność (idealne dla kobiety), jak również miłość.
  • chaber – symbolizują nieśmiałość. Najczęściej wybiera się je w kolorze niebieskim, białym lub różowym.

Bukiety ślubne w Sandomierzu często wykonuje się na bazie tych kwiatów. Aczkolwiek, tworzy się ciekawe mieszanki, pięknie prezentujące się w rękach Panny Młodej.

Bukiety ślubne – o czym nie można zapomnieć?

Bukiety ślubne w Sandomierzu nie mogą zostać zamówione w ostatniej chwili. Trzeba zamówić je z odpowiednim wyprzedzeniem. Najlepiej kilka tygodni wcześniej. W szczególności, jeżeli mowa jest o kwiatach rzadkich, jakie czasem trzeba sprowadzić. Warto wziąć pod uwagę też to jaką sukienkę kobieta będzie miała na sobie. Lekkie, koronkowe kreacje to lekkie bukiety ślubne. Ciekawie wyglądają lekkie, niedbale ułożone bukiety. Podobnie jest, jeżeli chodzi o dekoracje sali weselnej w Sandomierzu. Nie można zapomnieć o tym, że potrzebna jest również przypinka dla Pana Młodego. Musi ona nawiązać do tego, co kobieta będzie trzymała w rękach oraz innych dekoracji florystycznych znajdujących się w kościele/na sali. 

You may also like...

Dodaj komentarz