garnitury slubne
Moda ślubna

Garnitury ślubne – czy warto kupować je online?

Dużo mówi się o tym, że wybór stroju na ślub dla mężczyzny jest znacznie łatwiejszy niż dla kobiety. Panie muszą wybierać suknie, biżuterię, dekoracje, a mężczyzna zakłada po prostu garnitur. Okazuje się jednak, że wcale nie jest z tym tak dobrze. Dopasowanie garnituru może być problematyczne.

Sklep z garniturami online – jak kupić, by było dobrze?

Wielu panów decyduje się na garnitury ślubne online. Czy w ogóle możliwe jest dopasowanie garnituru przez internet? Na pewno warto próbować, chociażby z uwagi na to, że sklepy internetowe dysponują bardzo rozbudowaną ofertą. Trzeba znać swoje wymiary – nie tylko rozmiar, bo bywa on różny u różnych producentów odzieży.

Zakup powinien uwzględniać doświadczenia ze sklepów stacjonarnych. Modne garnitury online wyglądają pięknie na ekranie, ale bez dokładnego obejrzenia zdjęć nie uda się. Niektóre sklepy pozwalają na powiększenie zdjęć w całości i we fragmentach. Dostępne są też zdjęcia 3D – to prawie jak oglądanie ubrań na manekinie.

Moda męska – koszule również przez internet?

Kupując garnitur można od razu wybrać do niego dodatki. W sklepach internetowych często dostępne są całe zestawy, co dużo ułatwia, bo poszczególne elementy pasują do siebie. Oczywiście można też kupować osobno, np. koszule do garnituru online, ale wtedy dopasowanie leży już po stronie klienta.

Sklepy oferują merytoryczną pomoc – na stronach jest sporo informacji, można też porozmawiać z pracownikiem i uzyskać poradę. Niekiedy trzeba dopasować akcesoria takie jak koszula do muszki lub krawat. Efekty mogą być świetne, niestety podstawą pozostaje znajomość własnych wymiarów.

Garnitury na miarę online – czy zdarzają się problemy?

Kupując w pośpiechu przez internet lub korzystając z niskiej jakości sklepów można niestety nabyć tzw. bubel. Zakupy u znanych producentów są dużo bardziej pewne, ale trzeba poświęcić trochę czasu na obejrzenie produktu i dokładne wymierzenie swojej sylwetki. W razie problemów rozwiązaniem są garnitury na miarę online – zamawia się garnitur idealnie dopasowany.

Podsumowując, można kupić garnitur i stacjonarnie, i w sklepie internetowym. Drugi sposób jest bardzo wygodny ale trudniejszy dla osób, które nie mają zbyt kreatywnej wyobraźni lub nie znają swoich wymiarów.

You may also like...

Dodaj komentarz