peruka
Wiadomości

Czy możliwe jest pomniejszenie lub zwiększenie peruki?

Niezależnie od tego, z jakich powodów zdecydowałeś się na noszenie peruki, powinieneś zadbać o to, aby była właściwie dopasowana. Wybierz ją zgodnie z indywidualnymi preferencjami, ale nie zapomnij też o jej dobraniu do obwodu swojej głowy. Jest to bardzo ważne, ponieważ dobry rozmiar zapewnia komfort noszenia. Na szczęście w przypadku większości modeli peruk istnieje możliwość ich pomniejszania lub zwiększania. Sprawdź, jak to zrobić.

Przed wyborem peruki dokładnie zmierz obwód swojej głowy. Możesz to zrobić samodzielnie lub udać się do sklepu oferującego wyroby perukarskie, gdzie specjaliści dokonają pomiaru. Na tej podstawie należy dopasować perukę. Dzięki temu zapewnisz sobie wygodę i swobodę, ponieważ nie będzie towarzyszyło Ci uczucie, że wyrób może się zsunąć. Pracownik sklepu z perukami Świat Peruk podpowiada: Noszenie za dużej lub za małej peruki jest irytujące i niezdrowe. Zbyt duży wyrób może spadać z głowy w najmniej spodziewanych momentach, co nie jest komfortowe. Natomiast za mała peruka będzie uciskała skórę, co również jest niewygodne, a także niezdrowe.

Jak zmienić rozmiar peruki?

Jeśli kupiłeś nieodpowiednio dopasowaną perukę, nie musisz się martwić. Na szczęście w wielu przypadkach istnieje możliwość jej pomniejszenia lub zwiększenia. Większość modeli wyrobów perukarskich, zarówno peruk naturalnych, jak i syntetycznych jest wyposażona w specjalne paski regulujące. Za ich pomocą zmienisz rozmiar swojego wyrobu, idealnie dopasowując go do swojej głowy. Jest to bardzo ważne, abyś mógł czuć się dobrze i komfortowo. Niezależnie od tego, z jakiego powodu nosisz perukę, zadbaj o swoją wygodę.

Paski regulujące są umieszczone w tylnej, dolnej części wyrobu. W przypadku za ciasnej peruki spróbuj ją poluzować o jeden stopień. Przymierz produkt i sprawdź, czy pasuje. Jeśli nie, przesuń kolejny stopień. Z kolei, gdy wyrób jest za luźny, zacieśnij go o jeden stopień w stronę środka. Należy sobie zdawać sprawę, że każdy ma inną głowę, w związku z czym wszyscy potrzebują innych peruk. Na szczęście bogaty wybór tych produktów umożliwia klientom idealne dopasowanie. Jeśli wystąpi pomyłka, możesz spróbować zmniejszyć lub zwiększyć wyrób. Dlatego przy zakupie peruki upewnij się, czy ma z tyłu paski regulujące.

You may also like...

Dodaj komentarz