Księga gości weselnych - jak zachęcić gości do pozostawienia wpisu?
Wesele

Księga gości weselnych – jak zachęcić gości do pozostawienia wpisu?

Jeśli planujesz ślub, zapewne chcesz, aby wszystko przebiegło bez problemów. Masz już w ręku zaproszenia ślubne. Wiesz, że to będzie impreza Twojego życia, dlatego z pewnością chcesz zachować wspomnienia na przyszłe lata. Ale, jak będziesz pamiętać, kto świętował z Wami ten szczególny dzień? Z pomocą przychodzi księga gości. Jednak, jak ich przekonać, aby pozostawili w niej swój wpis? Oto kilka sprawdzonych pomysłów.

Napiszcie oficjalnie pierwszy wpis samodzielnie

Możecie oficjalnie po pierwszym tańcu wpisać się do swojej księgi gości weselnej, zamieszczając informację o tym, czego sobie życzycie na nowej drodze życia. Możecie również zamieścić jakąś ciekawą anegdotę, np.z przygotowań ślubnych czy waszego wspólnego życia i zachęcić gości do przeczytania i następnie do wpisania się do księgi gości. Nie zapomnijcie również w tym wpisie podziękować gościom za przybycie – z pewnością to docenią i chętniej zostawią wpis.

Umieść księgę gości w widocznym miejscu

Księga gości weselnych jest istotną częścią każdego ślubu i może być wykorzystana do utrwalenia wspomnień z tego wyjątkowego dnia. Jest to fantastyczny sposób dla przyjaciół i rodziny, aby zostawić swoje życzenia dla szczęśliwej pary, więc mogą być przypominane o ich miłości przez wiele lat. Księga gości jest tradycyjnie umieszczona na stole w pobliżu wejścia, więc goście mogą dodawać swoje wpisy podczas przybycia na przyjęcie. Obok księgi połóżcie długopisy – możecie je również położyć przy talerzykach, jako prezent z wygrawerowaną datą ślubu, waszymi imionami i słowem „Dziękujemy”.

Zamieść prośbę o wpis na zaproszeniu ślubnym

Możecie również informację o księdze gości weselnej zamieścić już w zaproszeniu w formie ciekawego wierszyka, lub pojedynczej informacji. Zaproszenia ślubne za zamówienie to świetne rozwiązanie, ponieważ możesz zamieścić w nich co chcesz. Możesz również spersonalizować styl zaproszenia, który będzie podobny do księgi gości weselnych, co stworzy fajną całość.

You may also like...

Dodaj komentarz