slubne konfetti
Wesele

Konfetti na ślub – jakie wybrać?

Tradycyjne śluby, w których Parę Młodą obsypywało się ziarenkami ryżu, traktowane są obecnie z dość dużym dystansem. Nie da się ukryć, że każda Młoda Para woli oryginalność i nowoczesność. Nic więc dziwnego, że ziarenka ryżu zastępowane są przez kolorowe i magiczne konfetti. Sklepy z dekoracjami ślubnymi oferują bardzo szerokie możliwości wyboru, a co za tym idzie konfetti na ślub wcale nie musi być nudne. Tak więc, na które warto postawić?

Konfetti na ślub – dlaczego warto na nie postawić?

Zwyczaj obsypywania Młodej Pary tuż po opuszczeniu przez nich kościoła ma niezwykle długa tradycję. Co więcej, jest to zwyczaj, który skrupulatnie pielęgnowany jest podczas polskich uroczystości ślubnych. Niemniej jednak obecnie nie obsypuje się już Młodej Pary ryżem czy monetami. O wiele ciekawiej zaprezentuje się bowiem konfetti na ślub. Dlaczego warto na nie postawić? Z prostego powodu konfetti na ślub jest niezwykle lekkie i delikatne, a poza tym może mienić się różnymi kolorami. Co więcej, konfetti na ślub jest również niezwykle praktyczne. Choć drobinki są delikatne, to jednak wciąż na tyle duże, by można było je spokojnie posprzątać po uroczystości. Warto również podkreślić, że konfetti na ślub to świetny wybór w kontekście sesji zdjęciowych. Migające drobinki w różnorodnych kolorach świetnie wychodzą na zdjęciach i dodają im oryginalności. Konfetti na ślub można również wykorzystać podczas pierwszego tańca nowożeńców czy nawet podczas krojenia ich weselnego tortu.

Jakie konfetti na ślub wybrać?

Dla wielu osób konfetti na ślub będzie jedynie kolorowymi, okrągłymi drobinkami. Oczywiście jest to jedna z najbardziej tradycyjnych form tej dekoracji i to nie pozostawia wątpliwości. Obecnie jednak sklepy oferują konfetti na ślub, które może być całkowicie inne. Można znaleźć je bowiem w formie połyskujących cekinów, a także w kształcie diamencików czy serduszek. To właśnie na serduszka najczęściej stawiają Młode Pary. Jednak za sprawą tak ogromnego wyboru, będzie można dopasować konfetti na ślub do swoich potrzeb.

Konfetti na ślub w formie tuby

Bardzo ciekawym pomysłem, zamiast tradycyjnego rozsypywania konfetti na ślubie, jest wystrzelenie go z tuby. To z pewnością jeden z bardziej imponujących efektów specjalnych, jaki może towarzyszyć Młodej Parze. Co więcej konfetti na ślub w tubie jest również o wiele wygodniejsze dla gości. Wystrzelone wysoko w górę kolorowe konfetti może wykreować prawdziwie bajkową i romantyczną atmosferę. Z pewnością będzie to spektakularny widok.

You may also like...

Dodaj komentarz