wianek do wlosow
Moda ślubna

Jaka fryzura najbardziej pasuje do wianka ślubnego?

W dniu ślubu każda panna młoda chce wyglądać jak księżniczka. Wianek ślubny to jeden z elementów, który potrafi uczynić zwykłą fryzurę elegancką i romantyczną. Jednak jakie stylizacje najlepiej pasują do takiego dodatku? Poniżej przedstawiamy trzy propozycje, które z pewnością zachwycą każdą przyszłą pannę młodą.

Luźne fale

Fryzura z luźnymi falami to doskonały wybór dla kobiet, które cenią sobie swobodę i naturalny wygląd. Taki styl świetnie sprawdzi się na ślubach odbywających się na wolnym powietrzu, w otoczeniu zieleni lub nad wodą. Fryzjerzy tacy jak fryzjer z Żyrardowa polecają, aby włosy były umyte dzień wcześniej – dzięki temu będą bardziej posłuszne i łatwiej się ułożą. Włosy można lekko podsuszyć suszarką, a następnie podzielić na pasma i kręcić lokówką lub prostownicą. Po ułożeniu całej fryzury warto lekko rozczesać włosy, aby nadać im bardziej naturalny wygląd. Na wierzchu warto umieścić wianek, który podkreśli romantyczny charakter fryzury.

Romantyczne upięcia

Jeśli panna młoda chce wyglądać elegancko i stylowo, ale jednocześnie zależy jej na wygodzie i komforcie, warto postawić na romantyczne upięcia. Fryzura z delikatnymi lokami i ozdobnymi warkoczami to doskonały wybór dla kobiet, które chcą czuć się jak księżniczki. Podobnie jak w przypadku fryzury ślubnej z luźnymi falami, warto umyć włosy dzień wcześniej i lekko podsuszyć je suszarką. Aby stworzyć romantyczne upięcie, należy w pierwszej kolejności podzielić włosy na mniejsze pasma i skręcić je wokół palca. Następnie pasma można ze sobą spleść, tworząc delikatne warkoczyki. Tak przygotowane włosy można upiąć w kok lub koczek – wierzch fryzury warto udekorować wiankiem ślubnym.

Fantazyjne warkocze

Jeśli panna młoda pragnie zrobić naprawdę duże wrażenie na swoim ślubie, warto postawić na fantazyjne warkocze. Fryzura ta wymaga nieco więcej pracy i cierpliwości, ale efekt końcowy jest naprawdę imponujący. Włosy warto umyć dzień wcześniej i dokładnie wysuszyć suszarką. Następnie należy podzielić włosy na mniejsze pasma i skręcać je wokół palca, tworząc małe lokówki. Tak przygotowane włosy można następnie zaplatać w różnego rodzaju warkocze – od klasycznych, francuskich po bardziej fantazyjne, plecione warkoczyki. Na koniec warto udekorować fryzurę wiankiem ślubnym lub ozdobnymi spinkami.

You may also like...

Dodaj komentarz